.
ruh hastası içerir LbslwwY

Paylaş

ruh hastası içerir

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Heloise S. Bleicken
Cadı
Cadı
Heloise S. Bleicken

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyC.tesi Haz. 13, 2015 8:59 pm

dawson ve edna. 
bu kadar yeter.
Dawson Higuette
Gryffindor
Gryffindor
Dawson Higuette

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyC.tesi Haz. 13, 2015 9:01 pm

canım davsınım biriciğim be
ay yakında buraya katie may gelcek canım bebeğim
Edna Cheverell
Ravenclaw
Ravenclaw
Edna Cheverell

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyC.tesi Haz. 13, 2015 9:08 pm

eed gidip owen filan açıcam
bi de yarın lysye gircem xd
Owen Cheverell
Ravenclaw
Ravenclaw
Owen Cheverell

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyPtsi Haz. 15, 2015 7:40 pm

hi annalise
Dash Cheshire
Hufflepuff
Hufflepuff
Dash Cheshire

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyÇarş. Haz. 17, 2015 7:46 pm

yanılmıyorsam hayatım boyunca açtığım ilk hufflepuff yanılıyor muyum ya da yav
allam tüm karakterlerim ravenclaw oluyor her zaman team ravenclaw olarak kalacağım canım binam
Edna Cheverell
Ravenclaw
Ravenclaw
Edna Cheverell

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyÇarş. Haz. 17, 2015 7:55 pm

avatarı sevsem mi nefret mi etsem
VE TÜM KARAKTERLERİMİN GELECEK PLANLARINI YABTIM AĞĞĞĞ bu yıl tüm karakterlerim mezun olacak yeni jen açmam lazım
Heloise S. Bleicken
Cadı
Cadı
Heloise S. Bleicken

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyÇarş. Haz. 17, 2015 8:26 pm

BÜYÜMÜŞ TEK KARAKTERİM
Etheria
Yönetim
Yönetim
Etheria

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyÇarş. Haz. 17, 2015 8:54 pm

BEBEĞİM BENİMMM
Georgia Cheshire
Mekan Sahibi / Çalışanı
Mekan Sahibi / Çalışanı
Georgia Cheshire

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyPerş. Haz. 18, 2015 9:24 am

Bu gece son.......
Joella Leander
Muggle
Muggle
Joella Leander

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyCuma Haz. 19, 2015 11:41 am

Lili sana aşığım?
Elsa Jones
Cadı
Cadı
Elsa Jones

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyPtsi Haz. 22, 2015 2:13 pm

eed ruh hastası olduğumdan her gün liliyi rp yazmaya zorlıcam mesela yarın dash fawn yazmazsak çocuğumu keserim
Zippora Jones
Gryffindor
Gryffindor
Zippora Jones

ruh hastası içerir Empty
MesajKonu: Geri: ruh hastası içerir   ruh hastası içerir EmptyCuma Tem. 03, 2015 1:00 am

bakın bula bula karı gibi bi çocuk buldum ilişkideki erkek ben olcam galiba tabii önce kavga etmemiz lazım hm mümkün deil çünkü huzurdan hoşlanmam illa bi kavgaya bi olaya ihtiyacım var. Bu yüzden ben = nava + edna. ayrıca edna gibi sinirlenince eşya fırlatıyorum sonra sinirden ağlıyorum.

ben bu kızla kurgu yapçam bunu boşa harcamak yerine kendimi öldürürüm daha ii.

cücüyü özledim her gün bana yağmır diyen bir geometri öğretmenim yok artık ve kendisi dünyadaki en yakışıklı erkektir düşünün cücü > david beckham diyorum ve abartı SIFIR ve bir insanda nasıl asla ego olmaz anlamış değilim bizim dershanedeki tüm kızlar + karşı dershane kendisine aşıktı oysa adam evli hm. ve dershanede olmadığımızdan kendimi yerden yere atamıyorum ve kimseyle dalga geçemiyorum hayat zor be. istanbul hukuk kazanırsam dershanemdeki gibi hocalara belinden sarılıp koridor boyunce beni sürüklemelerine zorlayabilir miyim acaba?

ruh hastası içerir

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası