.
toplu kurgu: survivor LbslwwY

Paylaş

toplu kurgu: survivor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Roman de Vielmond
Profesyonel Quidditch Ligi
Profesyonel Quidditch Ligi
Roman de Vielmond

toplu kurgu: survivor Empty
MesajKonu: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPaz Haz. 28, 2015 12:16 am

Biz arkadaşlarla oturduk konuştuk Survivor: Ünlüler vs. Gönüllüler kurgusu yapalım dedik. Katılın lütfen *konfeti emoji*

Şimdi şöyle düşünmüşler: her oyuncu ada yaşantısı rplerinin sonunda bir paragraf olarak özel röportajını yazıcak ve editing olmadığı için saçmalayıp eğlenebilirmişiz *konfetiler*

Oyun sistemini de şimdi düşündük süperiz. Şöyle kiiii;
- Oyuna başlamadan önce iki takım için de 10 üzerinden zar atılır ve kazanan takımın kaça kç kazandı en başta belli olur eşleştirmeleri falan yapıp ilk mesajda yazarız diye düşündük böylece insanlar rplerini yazarken kurgularını ayarlarlar daha eğlenceli olur falan.... Yani sonuçta bi yarış olsun diye düşünmedik bu kurguyu komiklikler şakalar olur dedik.
- Dokunulmazlık oyunları ve konseyleri Macun Kaplıcalı adlı karakterim sunacak, ödül oyunlarını ise Hirata ailesinin dış sesi olan Dış Ses Hirata sunacak.
- Dokunulmazlığı kaybeden takım için oylama açılacak falan ama bu kısım değişebilir şimdi bilemedik.

- istediğiniz karakteri ve adasını yazarsanız eklerizzz tabii ünlü olucaksa neden ünlü olduğunu belirtin

ÜnlülerGönüllüler
Roman de Vielmond
Eugenio Marquesa
Andrei Vancura
Steven Beverwill
Dean Unicorn
?
-
Bo Reum Cheon
Darya Fitzgerald
?
?
Colin Probin
Andrew Sexykata
Conall Kilduff
Caine Langeais
Dahn Yo Suk
Hirata Kou
-
Mae Houston
?
?
?
Deirdre Alkema
Ravenclaw
Ravenclaw
Deirdre Alkema

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPaz Haz. 28, 2015 9:25 pm

bo reum cheon'la ünlüler kategorisinde yarışmaya varım.

ünlü derken bildiğimiz ünlü hatun zaten hehe.
Macun Kaplıcalı
Büyücü
Büyücü
Macun Kaplıcalı

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPaz Haz. 28, 2015 9:39 pm

muhteşem oleyyyyy
Earl Grey
Kaçak
Kaçak
Earl Grey

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPtsi Haz. 29, 2015 2:39 am

Conall Kilduff gönüllüler...
Andrei Vancura ünlüler, Diamond Dogs keraneler zinciri sahibine neden ünlüsün demeyelim ):
Jon Beverwill
Stajyer
Stajyer
Jon Beverwill

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPtsi Haz. 29, 2015 3:09 am

steven beverwill sihir bakanının ovlu azcık ünlüdür bence
*survivor'ın yeni hakan'ı olmaya geliyor, dırırırırırıııımmm*
Nava Leander
Muggle
Muggle
Nava Leander

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPtsi Haz. 29, 2015 10:01 am

ekledimmmmm
Caine Langeais
Kurtadam
Kurtadam

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyÇarş. Tem. 01, 2015 10:57 pm

caine langeais
şimdi ünlü de olabilir gönüllü de valla karar veremedim çünkü arkadaşlar adam mafya bu açıdan kötü ünü olan bir ünlü ama gönüllü olsun dediler gönüllü yapalım bari, belki gönüllüler bu ne biz bunu istemiyoruz diyip ünlülere yollarlar who knows
bi' de dolunaylarda saklanın bebeler, kurtlar katılamaz diye bi' kuralı ben şahsen kendim görmedim, screen shootımı da aldım admin arkadaşlar değiştirmeye kalkmayın .s.s
*andrei ödül olarak bağyan da getiririm dedi bunu da bi' kenara yazalım
Pilvi Eerikäinen
Gryffindor
Gryffindor
Pilvi Eerikäinen

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPerş. Tem. 02, 2015 11:46 am

gönüllülere üç kız
ünlünere bir erkek iki kız lazım
caine'i gönüllülere attım güç dengesizliği oluyodu lksdjjlksdg
Liz Castor
Hufflepuff
Hufflepuff
Liz Castor

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPaz Tem. 05, 2015 10:51 pm

liz de gönüllülerde olsun mu
Macun Kaplıcalı
Büyücü
Büyücü
Macun Kaplıcalı

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPaz Tem. 05, 2015 11:05 pm

tamamdır courtney geliyo mu
Dorethea Winfrey
Cadı
Cadı
Dorethea Winfrey

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPaz Tem. 05, 2015 11:53 pm

kızımız model ve şu an çok para etmiyo eğer sörvayvıra katılırsa orda güzelliğini görüp gerçekten ünlü olacağını düşünüyo
o yüzden ünlüler fdskgfsd
Macun Kaplıcalı
Büyücü
Büyücü
Macun Kaplıcalı

MesajKonu: Geri: toplu kurgu: survivor   toplu kurgu: survivor EmptyPaz Tem. 05, 2015 11:59 pm

tamam doroticim eğer adada ipli bikini giyersen en azından son 6ya kalma sözü veriyorum

toplu kurgu: survivor

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Toplu Kurgu: Yunan Mitolojisi