.
ilko LbslwwY

Paylaş

ilko

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
Ramona V. Ryder
Slytherin
Slytherin
Ramona V. Ryder

ilko Empty
MesajKonu: ilko   ilko EmptySalı Haz. 23, 2015 7:46 pm

sa arkadaşlar. sözüm meclisten dışarı dostlar bugünlerde kendimi HIYARRR gibi hissediyorum.
merak ettiklerim no 1: sitede küfür edilebiliyo mu?
canım sigara çekiyo. aslında çekmediğine eminim ama sıkıntıdan kendimi bıçaklayacağım için çekiyo gibi hissediyorum. bi de heyecanı var şimdi annemle kavga ettik ve bırakmamı istiyor o yüzden içmek daha zevkli anlıyo musunuz. başlamak için bi sebebim yoktu bırakmak için de sebebim yok. : D inş iyrenç smileyler çıkmaz. 
işe başvurdum. alındım. hevesliydim sene içinde bugün de sadece evde kendimi öldürmeyi falan denemeyeyim diye başvurmaya gittim kendimi zorladım ve yaptım. şu an düşünüp panik atak falan geçiriyorum neredeyse gerçi orası ayrı. köpek gibi yorulucam. tamam seneye interrail falan istiyorum onun için para da kazanmış olurum güzel bişey ama acaba yapabilecek miyim *CRYING*
çalışmak yerine evde sims oynayarak ne kadar sıkıldığımı söyleyip ağlasam daha mı iyiydi ya of bilmiyorum. stresten parçalanıcam birazdan napıcam acaba ne zaman başlıycam acaba sevicek miyim ya nefret edersem ve her şey bok gibi giderse ve anlaşamazsam kimseyle ayrıca sakarlık yapıp bi şeyleri kırarsam çok yorulucam kesin peki sıkılırsam napıcam nefret edersem hadi burdan çıktım diyelim hayatım boyunca çalışamıycak mıyım o zaman çok saçma hani sürünmek istiyodum ve para nasıl kazanıcam ALLAHIM NAPICAM YA YETHER
sınav senesi bittiği için mutsuz olan tek insan -> ben
klavyemin tuşları çıkmıştı ama şimdi de o bastığım beyaz şey koptu. o tuşum bozuk şu an sldkfdjsaıhdaskfh
kafayı yedim sa
as
bb
Ramona V. Ryder
Slytherin
Slytherin
Ramona V. Ryder

ilko Empty
MesajKonu: Geri: ilko   ilko EmptySalı Haz. 23, 2015 7:48 pm

çarpıntı başladı aha. anne kızın vefat anne kızın iptal kızın majör depresyon anne
Ramona V. Ryder
Slytherin
Slytherin
Ramona V. Ryder

ilko Empty
MesajKonu: Geri: ilko   ilko EmptySalı Haz. 23, 2015 7:53 pm

perşembe günü esracıma gidicem ve 49 kgden nasıl 41 kgye indiğimi falan konuşucaz a bi de bütün sene problemlerimi askıya almıştık şimdi babamı falan konuşcaz ya süper aktivite bayılıyorummm <333 ilacı bırakmayı denemem gerekiyo bi de muhtemelen ama hem istiyorum hem de istemiyorum çünkü ilacı almayınca belli ki 36 saat uyuyabiliyorum ki yapmasam daha iyi
Ramona V. Ryder
Slytherin
Slytherin
Ramona V. Ryder

ilko Empty
MesajKonu: Geri: ilko   ilko EmptyPerş. Haz. 25, 2015 12:05 am

sonunda sonunda ve sonunda yarın doktora gidiyorum umarım kızmaz zaten kızmaz ama umarım hayal kırıklığına uğramaz ve üzülmez ama belki de doktor olduğu için hayalkırıklığına uğrayacağı bir ilişkimiz yoktur çünkü profesyonellik falan filan aslında komik bişey en güvenmemiz gereken ve en çok güvenebileceğimiz insanlara güvenemiyoruz çünkü bize iyi davranmaları sadece meslek gereği çok komik değil mi
Ramona V. Ryder
Slytherin
Slytherin
Ramona V. Ryder

ilko Empty
MesajKonu: Geri: ilko   ilko EmptyPerş. Haz. 25, 2015 12:07 am

herkese bi konuda yalan söylediğimi ona nasıl söyliycem söylemezsem ona da yalan söylemiş olucam ama nasıl söyliycem peki
Ramona V. Ryder
Slytherin
Slytherin
Ramona V. Ryder

ilko Empty
MesajKonu: Geri: ilko   ilko EmptyPerş. Haz. 25, 2015 12:08 am

çünkü neden yaptığımı bilmiyorum ya da kendimi bilmediğime inandırıyorum ama spesifik bir neden bulamıyorum. ve yalan söyledim çünkü iyi giden bir proje aksamış gibi olacaktı, ama bunu kabullenemezdim ve insanları endişelendirmek istemedim çünkü spesifik bir sebep bulamıyordum yani söylemem sadece karışıklık ve karmaşa yaratacaktı çünkü nedeni bilinmediğinde düzeltilebilecek bir şey yoktur
Ramona V. Ryder
Slytherin
Slytherin
Ramona V. Ryder

ilko Empty
MesajKonu: Geri: ilko   ilko EmptyPerş. Haz. 25, 2015 12:09 am

esraya yarın bunları mı okutsam. çünkü kendime güvenmiyorum inanmıyorum doğruyu söylemek konusunda
Ramona V. Ryder
Slytherin
Slytherin
Ramona V. Ryder

ilko Empty
MesajKonu: Geri: ilko   ilko EmptyÇarş. Tem. 08, 2015 12:11 am

ouf ya daha 2 hafta falan bekliycez sonuçlar için sinirliyim 10klık okul ilk tercihim zaten giriyorum keşke beni direkt alsalar ya. sims oynamadım ve kitap okumadım oysaki bugünkü seçeneklerim bu ikisiydi. mc donalds yedim ve gif yapıyorum. gerizekalı usulü yazdım yine ya bayılıyorum. bi de karnım ağrıyo yaklaşık bi 6 gündür ama sonra geçiyo. amaaaan nys en fazla ölürüm

ilko

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası